O nas

Hexelab

serwis i montaż

Każda instalacja, która jest użytkowana wymaga przeglądów i serwisu. Czasem również napraw. Dla tego zadbaliśmy o to aby nasi klienci mieli staranną obsługę serwisową taką, która szybko zareaguje na zgłoszenie.

Dlaczego my?

Chcesz, żeby Twój sprzęt chłodniczy miedzy innymi: szafy chłodnicze, lady chłodnicze, stoły chłodnicze, regały chłodnicze, witryny chłodnicze, bonety, komory chłodnicze, komory mroźnicze, pracowały wydajnie, sprawnie i oszczędnie? Niezależnie od tego, czy interesują Cię usługi z zakresu chłodnictwa czy klimatyzacji, masz pewność, że cały proces zostanie przeprowadzony przez jedną firmę. Od diagnostyki i doboru urządzeń przez naprawy i konserwacje po modernizacje i rozbudowy – to wygoda i dobry klimat dla współpracy!

Oferujemy kompleksowe rozwiązania – z zakresu projektu, montażu, instalacji oraz serwisu instalacji wentylacyjnych, klimatyzacyjnych i chłodniczych. W naszych projektach opieramy się na urządzeniach sprawdzonych na rynku marek. Posiadamy autoryzację w zakresie doboru, sprzedaży instalacji oraz serwisu systemów klimatyzacyjnych. Wiele lat obecności na rynku to setki instalacji i wielu zadowolonych klientów. Ponadto na terenie województwa lubelskiego zajmujemy się sprzedażą i serwisem kas fiskalnych, komputerów i sprzętu IT.

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek8.00 – 18.00

Niedziela9.00 – 17.00

Skontaktuj się z nami

+48 602 226 740

Zapraszamy do współpracy.
W przypadku zamówień szczególnych zawsze staramy się dostosowywać do Państwa potrzeb.